Първенецът на България Лудогорец може да направи много изненадващ трансфер през зимата. "Милионерите" се чудят дали да не вземат вратаря Николай Михайлов, който е част от втородивизионния турски Мерсин.
Синът на Боби Михайлов има договор с турците до лятото и може да бъде привлечен срещу неголяма сума. От друга страна титулярят в Лудогорец Владислав Стоянов също има изтичащ договор, но преговори за подновяването му не са водени, пише "Тема спорт". Интерес към него има от чуждестранни клубове и не е изключено да бъде продаден през зимата.
Интересното е, че и двамата са национали и са печелили приза Футболист на годината. Михайлов и Стоянов бяха повикани за световната квалификация с Беларус, за която селекционерът Петър Хубчев избра за титуляр вратаря на Лудогорец, който не го подведе.
В плановете на Лудогорец е и Тодор Неделев. Той играе в Ботев като отдаден под наем от Майнц 05. 23-годишният играч ще бъде привлечен само ако Лудогорец продължи и напролет в евротурнирите.








Борисов: България беше отличник в Европа, а днес е в наказателна процедура
От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас
Инцидент с атракцион в Антоново: Баща и дете паднаха от люлка на панаир
Божанов: Управляващите си играят с огъня
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:03 | 15 ное 2016 г.
08:17 | 15 ное 2016 г.
Напиши коментар