Треньорът на Лудогорец Ваудас Дамраускас остана доволен от победта на своя отбор срещу ЦСКА с 1:0 и заяви, че това е бил мач с цената на 6 точки.

"Това беше мач за 6 точки. В крайна сметка са само три, но изглеждат като шест. Не мисля, че следващия кръг ще е по-малко лесен. Днес си свършихме работата, но трябва да се възстановим от емоциите и да забравим този мач. Мисля, че бе двустранен двубой. Първото полувреме всичко ни се получи. Както и в мача с Локо не успяхме да вкараме втори гол и това ни донесе неприятности. Второто полувреме не се справихме добре. Загубихме ритъма. Създадохме положения чак когато ЦСКА се оголи и пусна своите играчи напред. Треперихме до последно, но все пак защитихме аванаса си и съм щастлив.Вярвам в това което правим и вярвам във футболистите. Имаме нужда и от още време. Не спечелихме предишния мач, но знаем къде сгрешихме и къде трябва да се подобрим", заяви треньорът на "орлите"