Лудогорец записа четвърта поредна победа в първенството на ефбет Лига . Шампионите удариха с 3:1 Пирин в Благоевград.

Домакините поведоха с красив гол на Брахими в началото на мача, но до почивката разградчани върнаха едно пападение, дело на Жосуе Са.

През второто полувреме Лудогорец стигна до пълен обрат. Алекс Сантана заби невероятен гол след самостоятелен пробив, а Пиерос Сотириу направи 3:1 от дузпа.

Така разградчани имат пълен актив от точки- 12, и заемат второ място в класирането.

В следващия кръг след прекъсването Лудогорец е домакин на Черно море.

Пирин - Лудогорец 1:3

1:0 Брахими (3)