Треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас изрази задоволството си от победното 3:1 над Пирин в Благоевград, но обяви, че иска още повече от своите футболисти.
"Тези двубои преди паузата и първият след паузата са най-трудните. Когато трябва да миксираш двубои от Европа с тези от Европа, не е лесно".
"Голът на съперника много ги улесни за плана, който изпълняваха - да играят на контраатакаи. Ние трябваше да намерим празни пространства в тяхната сгъстена защита. Радващо е, че вкарахме след статично положение".
"Никога не съм доволен докрай, никога не е достатъчно. Винаги има какво да се подобрява, но в крайна сметка бележим в четвърти пореден двубой от първенството минимум три гола. Срещу ЦСКА вкарахме четири. Но можем да направим още. Има позитиви, които можем да вземем и да се подобрим още, за да бъдем по-силни след паузата на националните отбори".
"Няма как да изберем жребия - по-голям или по-неизвестен отбор. Изключително равностойна група. Всеки един тим може да се класира напред. Целта на Лудогорец е да излезе от групата. Още на тренировъчния лагер през зимата се готвихме за това да играем следващата година в евротурнирите през февруари", каза Дамбраускас.








Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
Рецепта от тефтера на баба: Чушки бюрек с доматен сос
ЦСКА с втора победа в Австрия - 3:2 над "Одра" (Ополе)
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар13:45 | 1 сеп 2021 г.
16:55 | 30 авг 2021 г.
Напиши коментар