Лекарският щаб на Лудогорец прави всичко възможно да вдигне левия бек Антон Недялков за домакинството на Брага от групите на Лига Европа, пише "Тема спорт". Мачът е на 21 октомври (четвъртък) от 19:45 часа.

Както е известно, Недялков се контузи при равенството 1:1 с Мидтиланд на старта на груповата фаза на Лига Европа. От тогава той не е играл за разградчани, като не записа и минута за националния отбор. Недялков бе част от лагера за първия мач с Литва, като дори пътува с тима до Вилнюс, но след това бе освободен от селекционера Ясен Петров.

Разградчани ще оставят защитника извън строя и за домакинството на Царско село в събота с надеждата да е на линия за важния двубой с Брага. След ремито в Дания Лудогорец падна у дома от Цървена звезда (0:1) и намали шансовете си за излизане от групата.

Възможно е срещу “царете” почивка да получи и друг национал - Кирил Десподов, който игра и срещу Литва, и срещу Северна Ирландия.