След неделната контрола с Нюрнберг приключва втория подготвителен лагер на Лудогорец в Австрия.
В понеделник сутринта отборът ще лети от Мюнхен за София. Очаква се групата на единадесеткратните шампиони да пристигне на Терминал 2 на столичното летище около 12:15 ч.
Първият официален мач на "орлите" за сезон 2022/2023 е на 5 юли срещу черногорския Сутиеска от I предвариителен кръг на Шампионската лига. До него отборът ще се подготвя в Разград.
Снимка: Официален сайт на Лудогорец








Стефан Митров с нова балада "Всяка вечер ти пиша писмо"
Стартира мащабна селекция: 50 български продукта ще бъдат представени пред света
По-скъпи винетки, опасни пътища: Защо плащаме повече без по-добра услуга?
Демерджиев за акцията във Варна: 25 задържани, 5 от тях са общински служители
Димитър Илиев за безопасността: Това не са мантинели, а солети
Разследват смъртта на 85-годишен чешки турист в басейн в Приморско
ДБ: Престъпна група във Варна е придобила общински и държавни имоти с фалшиви нотариални актове
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар