Лудогорец представи новите си фланелки за следващия сезон в Първа лига и европейските клубни турнири. Екипите на разградчани са произведени от германската марка Яко, като резервните цветове на 14-кратните шампиони са в бяло, докато третият екип на отбора е лилав.
"Новите екипи на Лудогорец за сезон 2026-27 са вдъхновени от историята и създадени за бъдещето. Орнаментът върху първия и втория екип е заимстван от каменна плоча, открита в древноримското селище Абритус, чиято история продължава да живее и днес. Плочата се намира в едноименния разградски археологически музей, който е един от най-добрите и се посещава от стотици хиляди туристи ежегодно. Третият екип също съдържа орнаменти от римско време, увековечени във вековните артефакти на античното римско селище", написаха от Лудогорец в профила си в социалната мрежа Фейсбук.








Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Централна прогноза
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Асен Василев: Няма 2 млрд. стари фактури, това са „плоски лъжи“
Първан Симеонов, “Мяра”: Бюджетът е констатация на реалността
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар