Крилото на Португалия Луиш Нани вярва, че капитанът на тима Кристиано Роналдо ще продължи да бележи и по този начин ще изведе иберийците до следващите етапи на Евро 2016.
Роналдо получи доста критики, след като не успя да се разпише в първите две срещи на Португалия срещу Исландия и Австрия, но се реваншира с два гола и асистенция срещу победителя в група "F" Унгария.
"Всички познават Кристиано и знаят на какво е способен. Сигурен съм на 100 порецента, че той ще продължи да вкарва", заяви Нани по адрес на бившия си съотборник в Манчестър Юнайтед.
"Никой не може да каже нищо срещу него. Той е фантастичен играч и го показа срещу Унгария. Когато всички говореха за него, той затвори устите на критиците", добави крилото на Фенербахче.
Въпреки че португалците все още нямат победа, Нани не губи вяра, че успехите ще започнат да идват още в събота, когато е осминафиналът срещу Хърватия.
"Срещу който и отбор да играем, ние трябва да вярваме, че можем да спечелим. Името на съперника ни е без значение, но сме наясно, че срещу хърватите ще бъде много трудно", завърши Нани.
До този момент Нани и Роналдо са единствените двама португалски играчи, намирали вратата на съперника. Те направиха това по два пъти.







БАБХ потвърди огнище на антракс в Ловешко
БФС смени деня на мача "Ботев" (Пловдив) - "Левски"
Община бори демографската криза, дава 10 000€ за трето и всяко следващо дете
Кунчев: Не мога да наблюдавам безразлично разпада на системата
МОСВ засилва мониторинга на Дунав заради маловодието
Зеленски отличи Надежда Нейнски с ордена на княгиня Олга
Новите модели на Volvo ще се предупреждават за проблеми на пътя
Изкуственият интелект влиза в камерите за скорост
Mitsubishi обяви два нови модела, но загатна четири
Флагманът на Hyundai получи висок покрив и скенер за дупки
На този ден: Мейуедър спря Макгрегър и достига историческите 50:0
Едуард Алексанян пред Boec.bg преди SENSHI 33: Време е за нов трофей (ВИДЕО)
Умар Нурмагомедов иска реванш с Мераб Двалишвили независимо от резултата на UFC 333: Вече е лично
Ислам Махачев: Чакат ме поне още три много тежки и зрелищни битки
От ИСУЛ: През лятото също циркулират УНГ инфекции и хремата не бива да се подценява
Безплатни прегледи на гърдите в УМБАЛ „Лозенец“ на 1, 2 и 3 септември
Подготовка преди тръгване на училище и някои хомеопатични решения
AI медицински устройства излизат на пазара без достатъчно доказателства за ефекта им върху пациентите
Коментари
Напиши коментар10:29 | 25 юни 2016 г.
04:38 | 25 юни 2016 г.
22:51 | 24 юни 2016 г.
Напиши коментар