Левски направи 0:0 в дербито с Лудогорец, благодарение на страхотната си публика, а резултатът е в полза на ЦСКА. Това заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
"Сините" играха 45 минути с човек по-малко пред рекордните за сезона 16 000 зрители, които се изсипаха на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов". Причината за това беше изгонването на Божидар Митрев в 35-ата минута на сблъсъка за игра с ръка извън наказателното поле. В 80-ата и Сисиньо пое към съблекалните, защото избута в гръб Жорди Гомес при спряла игра.
"Феновете бяха великолепни. Дадоха сили на футболистите, когато вече се бяха изморили. Делио Роси пък преобрази Левски, върна авторитета. Вижда се колко важен е треньорът. Това равенство е за ЦСКА", заяви легендата на "червените" пред нашата медия.
Той похвали вратаря на Лудогорец Ренан за страхотните му спасявания, с което беше с основна заслужа за нулевото равенство. "Но Лудогорец игра страхливо и Левски имаше по-чистите положения. Разградчани са по-добрият отбор в момента и трябваше да спечелят с човек повече на терена", добави Майкъла.
Относно съдийството на Никола Попов, чийто решения предизвикаха сериозни полемики, Илиев заяви, че Натанаел е можел да бъде изгонен при съприкосновението с Антонио Вутов през първото полувреме. "Имаше борба и после удар", уточни той.
Както е известно, чрез нашата медия Майкъла редовно призовава реферите да бъдат оставяни да работят на спокойствие, за да могат да си вършат работата по-добре. След равенството на "Герена" ЦСКА остава лидер с 16 точки, Лудогорец има 15, а Левски е с 14 т., колкото има и Черно море.
В следващия кръг "червените" са домакини на Верея Стара Загора, шампионите имат визита на Славия, докато Ботев Пловдив приема "сините".







Рецепта от тефтера на баба: Чубренки
Хантавирусът - ново огнище на "Андес" привлича вниманието на СЗО
OnlyFans стана част от масовата култура, милиони хора се издържат чрез платформата
От Италия за "Бангаранга": Залата експлодира, много силна песен
ЦИК тегли днес номерата на бюлетините за частичните местни избори на 14 юни
В Хавана: Пуснете ни ток поне за три часа
От 9 юли: Летище Палм Бийч ще се казва "Донълд Тръмп"
Euro NCAP алармира за опасен дефект при популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Джина Карано: "Много ми липсваха битките!"
Франсис Нгану: Нямам какво да доказвам в двубой с Фелипе Линс
Моузес Итаума срещу Филип Хъргович през лятото?
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Метформинът действа вероятно основно в червата
Коментари
Напиши коментар13:10 | 8 сеп 2017 г.
13:08 | 8 сеп 2017 г.
16:56 | 7 сеп 2017 г.
16:12 | 7 сеп 2017 г.
16:11 | 7 сеп 2017 г.
14:33 | 7 сеп 2017 г.
Напиши коментар