ЦСКА наистина беше ощетен при домакинското равенство 1:1 срещу Ботев Пловдив, но "червените" сами са си виновни, че не спечелиха мача. Това каза анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
Той заяви, че главният съдия Волен Чинков не е трябвало да дава дузпа за "канарчетата" и добави, че в 39-ата минута "армейците" не са получили кристален наказателен удар (виж снимките долу). "Беше използван прийом от борбата", заяви Илиев.
"Тези положения обаче не ни оправдават. Сами сме си виновни, защото не вкарахме голове. В такива мачове ЦСКА трябва да отбележи поне три попадения. Играем добре, но още не сме голям отбор, който може да се бори за титлата. Непростимо е да се губят точки срещу Пирин, Ботев, Етър. Както и да са свирили съдиите, това не бива да ни е оправдание. Срещу такива съперници трябва да сме резултатни и тогава тези моменти няма да имат значение", добави Майкъла.
Той каза още, че отсъствието на звездата на "червените" Фернандо Каранга се е отразило на играта в предни позиции, но допълни, че ЦСКА не може да се зависим само от един футболист. "За шампионска титла няма как да разчитаме само на Каранга. Големият отбор се състои от много класни състезатели", завърши Илиев.
Ситуацията, за която говори Майкъла:











Пиян и дрогиран мъж се блъсна в патрулка след гонка с МВР
Забравена от държавата: Възрастна жена оцелява на тъмно и студено 20 години
Бежанците вече не избират Германия, броят им рязко пада
Дронове прелетяха над Белгия за трета поредна нощ
Предложението за спиране на пенсиите за работещите пенсионери е нереалистично
Парижки прокурор: Обирът на Лувъра е извършен от дребни престъпници
Шокираща "красота": Козметични процедури се извършват в гаражи и бензиностанции
21 дни спортно предизвикателство с HUAWEI – игра с 21 награди мотивира българите да се движат повече
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Повече, отколкото изглежда - как радиаторната решетка влияе на колата
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Ронда Роузи: „Без Дейна Уайт UFC ще изгуби душата си – ще останат само три букви“
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Ползите от креатина за спортуващите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар