Ръководството на Лудогорец взе правилно решение с освобождаването на Стойчо Стоев от треньорския пост. Това заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
Съдбата на спеца беше решена след нулевите равенства с Марибор в Лига Европа и Славия в efbet Лига. Временно на поста застана Станислав Генчев. Под негово ръководство, разградчани снощи отстраниха словенците след драматично 2:2 на реванша в плейофите за влизане в групите на втория по-сила турнир на Стария континент.
Генчев заложи от 1-ата минута на Марселиньо, който преди това беше изваден от състава за скандал със Стоев. Именно бразилецът откри резултата срещу Марибор.
"Беше ясно, че играчите не искаха Стоев. Знаем, че в Лудогорец те командват и избират кой да ги води. Имат голямо влияние върху избора. Случката с Марселиньо го доказа за пореден път. И за това смятам, че ръководството взе правилно решение с рокадата", заяви Майкъла пред нашата медия.
Относно самия двубой с Марибор, той заяви, че "орлите" са допуснали изравняване от 2:0, защото са подценили съперника. "Мислеха, че вече са си свършили работата, но не беше така. Отново се допуснаха наивни грешки в защита и това ще е от най-важните задачи на новия треньор", добави Илиев.
Той за пореден път похвали Лудогорец, че знае как да играе в големите мачове. "Това са срещите за пари, престиж, слава. Отборът знае как да ги печели. За жалост, отново това е единственият български представител, който ще играе в груповата фаза", завърши Майкъла.








Слънце и жега в цялата страна: Ето какво време ни очаква на 28 юни
Видовден е - денят, в който всичко излиза наяве
Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Кой ще бъде последният съперник на Олександър Усик? Анализ на четирите най-вероятни варианта
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар21:10 | 30 авг 2019 г.
18:58 | 30 авг 2019 г.
17:14 | 30 авг 2019 г.
15:37 | 30 авг 2019 г.
13:33 | 30 авг 2019 г.
13:28 | 30 авг 2019 г.
12:59 | 30 авг 2019 г.
12:54 | 30 авг 2019 г.
12:49 | 30 авг 2019 г.
Напиши коментар