ЦСКА-София е сигурен за топ 3 в крайното класиране за редовния сезон, но все още се надява да изпревари Левски на втората позиция. "Червените" обаче имат тежко гостуване на четвъртия в подреждането Локомотив в Пловдив, където "смърфовете" нямат загуба в осем поредни мачове.

"Червените" имат да си връщат, след като миналата есен допуснаха изненадваща загуба на своя стадион "Българска армия" с 0:1. Сега силите изглеждат доста по-изравнени и се очаква люта битка.

Гледайте мача на живо ТУК!

Локомотив Пловдив - ЦСКА-София 1:1

1:0 Кики 13

1:1 Десподов 80

Локомотив Пд: Ел Харуби, Крумов, Виданов, Везалов, Котев, Горанов, Траянов, Велковски, Кики, Мартинович, Марчев

ЦСКА-София: Китанов, Атанасов, Недялков, Перес, Бодуров, Пинто, Бумал, Десподов, Руи Педро, Кубемба, Кулма

Проследете мача на живо минута по минута в Gol.bg!

1' Начало на мача. Реферът Ивайло Стоянов дава първи съдийски сигнал

2' Центриране на Десподов отдясно и Кубемба стреля с глава, но право в ръцете на Ел Харуби

8' Равностойна игра в началните минути на Лаута

13' ГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!! Локо Пд повежда в резултата! Дани Кики получи топката на дъгата на наказателното поле и с хубав нисък удар намери десния ъгъл на Китанов за 1:0

17' Далечен удар на Рубен Пинто, Ел Харуби лови топката

24' ЦСКА-София все още не успява да стигне до сериозна голова ситуация

29' Велковски стреля от пряк свободен удар, топката рикошира в стената и излезе в корнер

36' Двата отбора са се захапали здраво в средата на терена и почти няма интересни моменти пред двете врати

40' Густаво Кулма изпусна добра възможност за гол, след като получи пас зад пловдивската защита, но игра с ръка и провали атаката

43' ГОЛЯМ ПРОПУСК ЗА ЦСКА-СОФИЯ! Руи Педро получи отличен пас на десетина метра фронтално срещу вратата, но ударът мина покрай вратата

44' И Стойчо Атанасов профука добра възможност за гол с неточен удар над вратата

45'+2' Край на първото полувреме. Локо Пд води с 1:0 на ЦСКА-София след гол на Дани Кики в 13-ата минута

46' Начало на второто полувреме

47' Опасен далечен удар на Десподов! Топката профуча над вратата

49' Важна намеса на Стойчо Атанасов в наказателното поле на ЦСКА-София, след като изби топката точно преди Дани Кики да шутира очи в очи с Китанов

52' Коварен рикошет след удар на Десподов за малко да изненада Ел Харуби, но вратарят на Локо Пд лови

57' НОВ ПРОПУСК НА ЦСКА-СОФИЯ! Рубен Пинто се измъкна от защитата на Локо, но стреля слабо и в обсега на Ел Харуби, който нямаше проблем да спаси удара

60' Далечен удар на Антон Недялков отново не намира целта

80' ГОООООЛЛЛЛЛ!!! ЦСКА-София изравнява резултат! Кирил Десподов надхитри пловдивската защита след дълъг пас в наказателното поле, литна вратаря Ел Харуби и пусна топката в мрежата

90'+4' КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА-София стигна до 1:1 след късен изравнителен гол на Кирил Десподов