Судува - Лудогорец, среща-реванш от плейофите на Лига Европа, стадион "АРВИ Арена", начало 20.30 часа, първата среща в Разград завърши с победно 2:0 за "орлите".

Последните 10 срещи на Судува във всички турнири: Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.

Последните 10 срещи на Лудогорец във всички турнири: Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК и ТУК

Судува - Лудогорец 0:0

СУДУВА: 12. Кардум, 9. Лаукжемиус, 10. Керла, 11. Шврължуга, 13. Чведукас, 14. Манзоро, 15. Живанович, 16. Янушаускас, 17. Матулевчиус, 19. Славискас, 55. Янкаускас

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 4. Сисиньо, 5. Терзиев, 32. Пластун, 6. Натанаел, 8. Лукас Саша, 12. Анисе, 18. Дяков, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 93. Мисиджан

1 минута: Начало на срещата

8 минута: Спокойно начало на мача. Лудогорец владее инициативата и залага на многоходови разигравания

9 минута: Силен удар на Натанаел, но топката преминава над вратата на домакините

11 минута: Жълт картон за Лаукжемиус от състава на Судува

13 минута: Удар на Лукас Саша, но Кардум спасява

20 минута: Доста скучен футбол до този момент, без сериозно голово положение пред една от двете врати

28 минута: ГРЕДА. Анисе стреля от границата на наказателното поле, но прати топката в страничната греда

30 минута: Пореден шанс за Лудогорец. Удар на Мисиджан е избит пред голлинията

38 минута: Отново скучен футбол, без каквито и да било положения

45 минута: Край на първото полувреме

46 минута: Начало на второто полувреме

51 минута: Първо сериозно положение за Судува, но Броун спасява

54 минута: Жълт картон за Керла от състава на Судува

65 минути: Спокойни минути, в които действията се развиват основно в средата на терена

80 минута: Меле в наказателното поле на Лудогорец, но не се стига до нещо сериозно

86 минута: Славискас от състава на Судува получава жълт картон

90 минута: Жълт картон за Сисиньо

90 минута: Жълт картон за Кешеру

90 минута: Край на мача. Судува - Лудогорец 0:0. "Орлите" се класират за групите на Лига Европа