Хофенхайм - Лудогорец, среща от Група "С" на Лига Европа, стадион "Райн-Некар Арена", начало 20.00 часа.

Спортинг Брага е лидер в групата с 10 точки и е сигурен участник в следващата фаза на турнира, следва Лудогорец с осем точки, Истанбул Башакшехир с пет и Хофенхайм с 4 точки. Германците са аут от надпреварата, а за второто място ще спорят българите и турците. Лудогорец се нуждае от равенство.

Последните 10 срещи на Хофенхайм във всички турнири: Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.

Последните 10 срещи на Лудогорец във всички турнири: Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби. От тях 1 победа и 1 загуба в последните 2 гостувания.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК и ТУК

1 минута: Начало на мача

5 минута: Лудогорец започва здраво мача и още в началото притиска домакините пред наказателното им поле

8 минута: Удар на Мисиджан, но топката минава над вратата

15 минута: Действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било сериозни голови възможности пред една от двете врати

21 минута: Хофе взе инициативата и понатисна Лудогорец, но "орлите" много правилно затварят празните пространства и не дават шансове на домакините

25 минута: ГОЛ за Хофе. Окс бе оставен сам на точката на дузпата и с отсечен удар опъна мрежата

28 минута: Жълт картон за Бичакчич от състава на домакините

32 минута: Удар с глава на Марселиньо, но неточно

33 минута: Жълт картон за Натанаел от състава на Лудогорец

38 минута: Лудогорец така и не успява да създаде сериозно голово положение пред вратата на домакините

45 минута: Край на първото полувреме. Изключително слаба игра на Лудогорец

46 минута: Начало на второто полувреме

47 минута: Шанс за Хофе, но този път Ренан спасява удар на Окс

50 минута: Късмет за Лудогорец. Росипал стреля мощно, но топката профучава до гредата

59 минута: Удар на Кешеру, но Кобел спасява

62 минута: ГООООООООООООООЛ! Марселиньо извежда Вандерсон, който овладява и опъва мрежата. Домакините протестират за редовността на попадението и искат игра с ръка на Вандерсон

73 минута: Удар на Мисиджан, но в аут

78 минута: Играта се води в средата на терена, без положения пред двете врати

83 минута: Директен червен картон за Клаудиу Кешеру. Безумна глупост на Кешеру, който остава Лудогорец в намален състав

90 минута: Край на мача

Хофенхайм - Лудогорец 1:1