ЦСКА се върна на победния път след като отвя отбора на Верея с 5:1. "Червените" доминираха над съперника си през по-голямата част от двубоя и още на полувремето водиха с 3:0.

Левски пък направи всичко възможно, за да вземе поне точка от разградчани у дома, но феноменален гол на Клаудиу Кешерю от ъглов удар нокаутира "сините".

Така тимът от Подуяне вече е в серия от 4 поредни загуби в родното първенство, в които е успял да отбележи едва 1 гол. Все пак Левски доказа, че може да играе успешно срещу "червените", при които въпреки превъзходството в историята, в последните няколко години ЦСКА имаше предимство.

Гледайте мача на живо ТУК!

ЦСКА - ЛЕВСКИ 2:2

1:0 - Фернандо Каранга (5)

2:0 - Рафаел Енрике (9)

2:1 - Иван Горанов (48)

2:2 - Паулиньо (61)

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Стойчо Атанасов, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Жеферсон Телес, Рубен Пинто, Кристиян Малинов (Раул Лое 71'), Тиаго Родригес, Станислав Манолев, Рафаел Енрике (Александър Георгиев 77'), Фернандо Каранга

Левски: Божидар Митрев, Иван Горанов, Давид Яблонски, Холмар Ейолфсон, Милош Цветкович, Паулиньо, Хали Тиам, Филипе Нашименто (Жорди Гомес 79'), Антонио Вутов (Роман Прохазка 46'), Габриел Обертан, Сержиу Буш

1' - Начало на мача.

2' - Антонио Вутов можеше да се възползва от разбъркване в наказателното поле, но се оказа в засада.

4' - Дузпа! Божидар Митрев повали Фернандо Каранга в наказателното поле.

5' - ГОЛ! Нападателят бе безмилостен и прати топката във вратата - 1:0.

6' - Жълт картон за Милош Цветкович.

9' - ГОЛ! Рафаел Енрике проби отляво и с техничен удар препарира Митрев.

14' - След бурното начало двата отбора се опитват да поемат контрола върху топката.

18' - Футболистите на ЦСКА видимо доминират, но не се хвърлят да атакуват с всички сили... Няма и за какво да бързат.

20' - Жълт картон за Давид Яблонски.

26' - "Сините" са много хаотични и сякаш нямат представа как могат да отвърнат на удара.

33' - ЦСКА отново налага силна преса, защитниците на Левски изпитват сериозни затруднения с изнасянето на играта в предни позиции.

34' - Тиаго Родригес нанесе здрава тупалка извън наказателното поле. Митрев обаче се намеси решаващо.

38' - Несполучлив опит за атака на Левски, Божидар Чорбаджийски и Николай Бодуров видимо нямат много работа до момента.

39' - Каранга бе на сантиметри от ново попадение. Нападателят бе изведен в коридор, но не успя да прати топката във вратата, останал очи в очи с Митрев.

42' - "Червените" продължават да контролират мача, в търсене на ново попадение.

45' - Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част.

48' - ГОЛ! Иван Горанов връща Левски в играта. Защитникът претича целия терен и засече с глава центриране отдясно на Милош Цветкович.

52' - Силни минути за "сините", които малко по малко намират играта си.

61' - ГОЛ! Паулиньо се оказа непокрит в наказателното поле и необезпокояван прати топката във вратата.

63' - Каранга спря майсторски топката в наказателното поле и Енрике получи шанс да стреля, но прати топката извън рамките на вратата.

69' - Резервата Роман Прохазка намери Давид Яблонски при центриране от корнер, но ударът на бранителя с глава минава над вратата.

75' - Двата отбора демонстрират открит футбол и като че ли равенството не ги задоволява.

80' - Жълт картон за Габриел Обертан.

81' - Каранга прати топката във вратата, голът е отменен, тъй като футболистът се оказа в засада.

82' - Жеферсон Телес и Сержиу Буш са изгонени от мача, след като двамата се спречкаха.

83' - Напрежение на "Васил Левски". Феновете на ЦСКА, които са се настанили в Сектор А беснеят срещу отсъждането на съдията Стефан Апостолов.