ЦСКА - Левски, среща от 10-ия кръг на Първа лига, Национален стадион "Васил Левски", начало 17:00 часа.

ЦСКА - Левски 0:1

Черниаускас (30 минута - автогол)

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Борис Секулич, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Ангел Лясков, Кристиян Малинов, Рубен Пинто, Кирил Десподов, Тиаго Родригес, Едвин Джеси, Мауридес

ЛЕВСКИ: Мартин Полачек, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Кали Тиам, Габриел Обертан, Давиде Мариани, Жерсон Кабрал, Паулиньо, Станислав Костов

До момента ЦСКА е с най-резултатното нападение в елита и има 18 вкарани попадения или средно по два гола на мач, докато Левски е най-силният гост от началото на сезона и има 12 спечелени точки при пет визити.

От началото на сезона обаче левскарите не са вкарвали по два гола като гост, а и днес ще стане трудно.

Освен това Левски не е успял да спечели нито един от последните си шест шампионатни мача срещу този противник.

СЛЕДЕТЕ НА ЖИВО СРЕЩАТА в Gol.bg

1 минута: Начало на мача

1 минута: Уникален шанс за ЦСКА. Страхотен удар на Мауридес, но Полачек спасява

8 минута: Здрава битка в средата на терена, без каквито и да било голови положения пред една от двете врати

14 минута: ЦСКА има известно териториално превъзходство и се опитва да пресира сините играчи, но така и не стига до голова опасност

16 минута: Жълт картон за Божидар Чорбаджийски от състава на ЦСКА

18 минута: Много слаб удар на Кабрал, топката излиза в аут

20 минута: Далечен удар на Пинто, но над вратата на Левски

30 минута: ГООООООООООООЛ за Левски. Ангел Лясков направи безумна грешка и подари топката на Обертан, който стреля мощно в гредата, последва рикошет в гърба на Черниаускас и влетя в мрежата на ЦСКА

37 минута: Натиск на футболистите на ЦСКА, които се опитват да изравнят

39 минута: Уникален шанс за Левски. Костов стреля страхотно с глава, но Черниаускас с мъка спасява

41 минута: Поредна безумна проява на Лясков, който изкарва с неадекватните си отигравания жълт картон за Пинто

44 минута: Пореден жълт картон за ЦСКА. Получава го Тиаго

45 минута: Тупалка на Мауридес,но топката излиза в аут

45 минута: Край на първото полувреме

46 минута: Начало на второто полувреме

47 минута: Удар на Паулиньо, но Черниаускас спасява

50 минута: ЦСКА скочи за дузпа, за игра с ръка на Горанов, но съдията Ивайло Стоянов не посочи бялата точка

53 минута: Сега от Левски поискаха дузпа, за нарушение срещу Кабрал

60 минута: Първа смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Джеси в игра Соу

68 минута: Смяна и в състава на Левски. На мястото на Костов в игра Вашчук

69 минута: Удар на Паулиньо, но неточно в аут

75 минута: Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Пинто в игра Жоржиньо

75 минута: Трета смяна за ЦСКА. На мястото на Тиаго в игра Бикел

77 минута: Смяна и за Левски. На мястото на Кабрал в игра Белмонт

82 минута: Удар на Кирил Десподов, но много неточно

90 минута: Пет минути добавено време