Манчестър Юнайтед - Евертън, среща от 10-ия кръг на Висшата лига, стадион "Олд Трафорд", 18:00 часа българско време.
На хартия домакините са абсолютен фаворит за успеха в този мач, но отборът на Жозе Моуриньо не се представя в най-добрата си светлина от началото на сезона, а освен това Юнайтед ще бъде без контузените Фелаини, Санчес и Далот.
Гостуващият тим няма абсолютни никакви кадрови проблеми и е записал три победи в последните си пет мача от всички турнири, докато тимът на домакините има на сметката си само един успех за същия брой срещи.
Юнайтед има 19 спечелени домакински мача срещу този противник на ниво Висша лига и тимът е спечелил повече двубои на свой терен в елита на Англия само срещу Тотнъм, срещу чийто тим има 21 успеха.
Евертън не познава вкуса на успеха в последните си седем мача като гост на този противник и е записал в тях пет загуби и само две ремита, като неволите пред "карамелите" на "Олд Трафорд" могат да продължат и днес.
Като цяло на Юнайтед му върви срещу този противник и ако се погледне статистиката в исторически план едва ли трябва да има проблем.
Срещата можете да гледате ТУК








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар