Лудогорец - ЦСКА, среща от 1/4 финалите за Купата на България, стадион "Лудогорец Арена", начало 18.30 часа.

Последните 10 срещи на Лудогорец във всички турнири: Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби. От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 7 домакинства.

Последните 10 срещи на ЦСКА във всички турнири: Общо 6 победи и 4 загуби. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.

В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лудогорец Разград имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК

Лудогорец - ЦСКА 0:1

Голмайстор: Пинто (30)

Лудогорец: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 21. Григоре, 11. Манолев, 12. Анисе, 44. Горалски, 92. Лукоки, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю

ЦСКА: 30. Черниаускас, 19. Турицов, 5. Бодуров, 24. Томаш, 16. Бикел, 6. Пинто, 15. Малинов, 7. Жоржиньо, 20. Тиаго, 17. Енрике, 22. Али Соу

1 минута: Начало на мача

3 минута: Първа възможност за ЦСКА. Остро центриране от фаул в наказателното поле на Лудогорец, но там Бодуров не успя да засече с глава топката в мрежата

9 минута: Нов шанс за ЦСКА. Жоржиньо бе изведен отдясно, последва центриране към Соу, който от точката на дузпата стреля акробатично, но твърде неточно

11 минута: Само какъв пропуск на ЦСКА. Соу нахлу в наказателното поле на Лудогорец, но там се замота и изпусна страхотна възможност. Соу можеше да стреля веднага, а сам на точката на дузпата бе Малинов

13 минута: ЦСКА скочи за дузпа за две спорни единоборства в наказателното поле на Лудогорец, след като последователно Малинов и Жоржино се озоваха на тревата. Николай Йорданов обаче даде знак играта да продължи и вбеси Любо Пенев

15 минута: Определено ЦСКА започва по-добре мача и доминира до този момент

17 минута: Първа възможност за Лудогорец. Кешерю е изведен отляво, последва остър шут, но право в тялото на Турицов

18 минута: Няколко последователни ъглови удари за домакините, но защитата на ЦСКА се справя

26 минута: Удар на Кешерю, но топката минава до дясната греда

27 минута: Страхотна възможност за ЦСКА. Соу се освободи от защитата на Лудогорец и за момент се озова сам срещу Ренан, но се засуети и бе блокиран от Моци

30 минута: ГОООООООООООООООООООЛ! Лудогорец - ЦСКА 0:1, голмайстор Пинто. Халфът пое една топка на дъгата на пеналта и с тупалка опъна мрежата

38 минута: Играта се води основно в средата на терена, без сериозни голови възможности

45 минута: Най-спорното положение в мача до този момент. Сисиньо изрита в корема Жоржиньо при една контраатака на ЦСКА. От скамейката на червените скочиха и поискаха изгонване на Сисиньо, но той получи само жълт картон.

45 минута: Край на първото полувреме

46 минута: Начало на второто полувреме

46 минута: Пореден пропуск за ЦСКА. Тиаго успя да открадне топката от Анисе в наказателното поле на Лудогорец, последва отсечен удар, но в аут

60 минута: Лудогорец пренесе играта в половината на ЦСКА, но до този момент така и не може да стигне до някакво сериозно голово положение

73 минута: Удар на Тиаго от фаул, но топката минава над вратата

78 минута: Кешерю стреля, но твърде слабо и Черниаускас спасява

86 минута: Няма такъв пропуск за ЦСКА. Евандро се подигра с Манолев и излезе сам срещу Ренан, но стреля в аут

89 минута: Най-чистото положение за Лудогорец, но Вандерсон прати топката в гредата

90 минута: Край на мача. ЦСКА победи Лудогорец с 1:0 и е на полуфинал за Купата на България