ЦСКА - Лудогорец, двубой от плейофите на Първа лига, стадион: "Българска армия", начало: 20:15 часа.

За първи път ЦСКА се намира в серия от три мача без поражение от Лудогорец във всички турнири. В началото на април "армейците" победиха "зелените" с 1:0 и продължиха към полуфиналите за Купата на България, а дни по-късно, нулево равенство в Разград даде по точка за двата тима.

Разградчани не показват убедителна игра напоследък, но видяхме, че в такива дербита обикновено се стягат и играят на ниво.

Можете да гледате мача на живо в интернет ТУК!

ЦСКА - Лудогорец 0:0

ЦСКА: Витауас Черниаускас, Жеферсон Телес, Божидар Чорбаджийски, Рубен Пинто, Едвин Джеси, Евандро Да Силва, Кристиян Малинов, Жанио Бикел, Иван Турицов, Нуно Томаш, Али Соу

Лудогорец: Пламен Илиев, Антон Недялков, Козмин Моци, Сисиньо, Драгош Григоре, Абел Анисе, Светослав Дяков, Марселиньо, Вандерсон, Джоди Лукоки, Якуб Шверчок

1' - Начало на мача.

2' - Али Соу нахлу в наказателното поле и шутира. Топката се удари в ръката на Драгош Григоре. Претенциите на домакини за дузпа обаче не бяха игнорирани от съдията Георги Кабаков.

6' - Дузпа! Марселиньо игра с ръка в наказателното поле и този път Кабаков посочи бялата точка.

7' - Али Соу пропуска! Нападателят шутира и прати топката над вратата.

12' - В последните минути гостите се настаниха трайно в половината на ЦСКА.

16' - Рубен Пинто центрира отляво и намери главата на Евандро Да Силва. Футболистът се извиси над всички и прати топката на сантиметри от лявата греда.

18' - Жълт картон за Якуб Шверчок.

23' - Сисиньо си пробва късмета с удар от далечно разстояние. Черниаускас успява да избие в корнер.

30' - Соу също шутира от респектираща дистанция. Изстрелът на нападателя обаче не затрудни Пламен Илиев.

37' - Адриан Попа влиза на мястото на контузения Вандерсон.

39' - Жеферсон получава жълт картон.

42' - Великолепно изпълнение от пряк свободен удар на Марселиньо. Черниаускас обаче демонстрира класа и спаси.

43' - Светослав Дяков също е оцветен в жълто.

45' - Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част.

49' - Остро подаване към Адриан Попа в пеналтерията на "червените" бе пресечено в последния момент.

52' - Марселиньо бе повален в наказателното поле. Съдията Георги Кабаков обаче не даде сигнал за нарушение на правилата, въпреки претенциите от резервната скамейка на разградчани.

58' - Жоржиньо заменя Едвин Джеси.

64' - Жълт картон за Кристиян Малинов.

72' - Енрике Рафаел влиза на мястото на Евандро Да Силва.

74' - Клаудиу Кешерю заменя Якуб Шверчок.

78' - Рубен Пинто излиза. Валентин Антов влиза на негово място.

84' - Жълт картон за Джоди Лукоки.

84' - Станислав Манолев сменя Лукоки.

87' - Соу! Нападателят шутира след разбъркване в наказателното поле. Топката обаче се чукна в крака на Антон Недялков и излезе в корнер.

90' - 3 минути доабавено време.

90+2' - Втори Жълт картон за Дяков и Малинов.

90+3' - Край на мача.