Фенове на Локомотив (Пловдив) запушиха след вчерашния мач с Верея (3:0) изхода на паркинга на „Лаута“ и въпреки наличието на много униформени успяха да изразят недоволството си срещу собственика на тима Христо Крушарски.

Бизнeсменът тръгна с колата си веднага след края на мача, но бе пресрещнат от фенове, които започнаха да го освиркват и обиждат, съобщава plovdivderby.com.

След като Крушарски премина през тях ескортиран от няколко полицаи, феновете започнаха да пеят обидна песен насочена към спортния директор Чавдар Цветков, който обаче не присъства днес на мача.