Скаутите на турския елитен Коняспор са били на стадион "Българска армия" за полуфинала реванш между ЦСКА и Ботев Пловдив, пише "Тема Спорт".
Според местните медии те са останали удивени от представянето на звездата на жълто-черните Тодор Неделев и централния защитник Кристиан Димитров. И двамата вкараха по един гол за достигането на тима до битката за трофея.
"Треньорът Айкут Кочаман вече е получил доклад с представянето им. Със сигурност той няма да пропусне изпълнението на Неделев за първия гол в срещата", отбелязват в турската преса.
Коняспор се намира на десето място в местния елит. За този тим преди време игра нападателят Димитър Рангелов. През лятото на 2017 година клубът привлече халфа Мехди Бурабия от Левски за 500 хиляди евро.
В турските медии има информации, че Неделев и Кристиан Димитров са желани и от гранда фенербахче, който през този сезон изпадна в сериозна игрова криза. Те са искани и от ЦСКА, както и от други чуждестранни клубове. Затова надали Ботев ще успее да ги задържи през следващия сезон.








Границите на издръжливостта: Калайджиев за подготовката за 1021 излитания и кацания за 14 часа
Арести във "ВиК" - Несебър за искан подкуп от 8 000 евро
Каква е разликата между страх и тревожност и как да се преборим с тях?
Пълнолуние в Козирог носи стабилност и нови възможности за 3 зодии
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Иън Гари обясни защо подписа с Еди Хърн: Искам повече хора да знаят кой съм
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:42 | 28 апр 2019 г.
15:48 | 26 апр 2019 г.
Напиши коментар