Отборите на Парагвай и Катар сътвориха голово зрелище за крайното 2:2 на „Маракана“ в Рио де Жанейро и спечелиха по точка в първия си мач от група „B” на Копа Америка 2019 в Бразилия. Така фаворитът Аржентина остана на дъното в групата след първите срещи, след като падна с 0:2 от Колумбия.
„Гуараните“ получиха 11-метров наказателен удар в самото начало за игра с ръка на Мигел Корея и Оскар Кардосо (4-дузпа) бе точен от бялата точка за 1:0. Това бе и единственото попадение за първата част.
След почивката Дерлиз Гонсалес (56) удвои аванса на парагвайците след пас на Алмирон. Пет минути преди това друг гол на "гуараните" не бе зачетен след консултация с ВАР. Поканеният като гост в надпреварата азиатски тим обаче не се предаде и Алмоез Али (68) намали на 2:1 след асистенция на Тарек Салман.
Боалем Коуки (77) изравни, възползвайки се от подаване на Акрам Афиф, оформяйки по този начин и крайния резултат в срещата.
В следващите срещи от групата на 20 юни Парагвай играе с Аржентина, а Катар се изправя срещу лидера в групата Колумбия.
Парагвай - Катар 2:2
1:0 Оскар Кардосо (4-дузпа)
2:0 Дерлиз Гонзалес (56)
2:1 Алмоез Али (68)
2:2 Боалем Коуки (77)








AI срещу телевизията: Кой подготвя по-добро предаване?
Тежка катастрофа преди Божурище, автомобил излетя от пътя
Обедна емисия
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Най-накрая: Демерджиев обяви, че ще има нови лаборатории за изследване на кръвни проби
Нинова за Радев: Обеща да не вдига данъците, а ги вдигна - хората ще обеднеят
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:36 | 17 юни 2019 г.
08:46 | 17 юни 2019 г.
Напиши коментар