Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев премина през първия етап на обучителния курс по сексуален тормоз. Той му беше наложен от Атлетическата комисия в Калифорния като част от наказанието за целувката срещу репортерката Джени Равало, известна като Джени Суши.
Кобрата използва официалната си страница във Фейсбук, за да сподели какво е научил, извини се на американката и призова обидите по неин адрес да спрат. Ето какво написа той:
"Миналата седмица завърших въздействащ 2-часов обучителен курс за сексуален тормоз, воден от господин Барет Морис и координаторката му Сара Ватенберг. Обучението ме накара да разбера по-добре, че инцидентът, който се случи на 23 март, между мен и журналистката Джени Равало, беше напълно неприемлив.
Продължавам да изпълнявам задълженията си да преминавам необходимите обучения и да взимам мерки за коригиращи действия, необходими за възстановяването на моя боксов лиценз за Калифорния. Искам да съм сигурен, че всички мои фенове знаят - направих грешка и сбърках. Продължавам да поемам пълна отговорност за действията си.
Вижте коя е Джени Суши в нашата галерия
Накрая искам искрено да се извиня на репортерката Джени Равало.
Не на последно място, един от многото уроци, които научих от събеседването с Морис, е, че трябва да бъда много ясен с моите приятели, семейството и феновете ми, че не одобрявам никакви негативни забележки относно г-жа Равало във връзка с този въпрос.
За тази цел, моля, въздържайте се от публикуване на пренебрежителни забележки относно г-жа Равало в моите профили в социални медии, под видеоклиповете ми или в други форми на медии.
Благодаря на всички ви!".







Най-лесните бананови палачинки (РЕЦЕПТА)
Унищожават природен феномен - кой и защо пресушава Клептуза?
Късна емисия
Джорджина Родригес показа пищни извивки в голяма модна кампания за бельо
Пентагонът внезапно отменя разполагането на войски в Европа
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар00:35 | 28 юни 2019 г.
00:32 | 28 юни 2019 г.
16:26 | 27 юни 2019 г.
15:33 | 27 юни 2019 г.
13:41 | 27 юни 2019 г.
13:32 | 27 юни 2019 г.
13:04 | 27 юни 2019 г.
12:53 | 27 юни 2019 г.
12:53 | 27 юни 2019 г.
Напиши коментар