Селекционерът на Белгия Роберто Мартинес заяви, че всички в тима са настроени за победа срещу Англия в утрешния мач между двата отбора от третия кръг в група "G" в Калининград.
"Ние можем само да се гордеем, че имаме толкова талантливо поколение. Световното първенство е особен турнир, където са важни всички фактори. И да гледаме твърде напред, да обмисляме шансовете ни за титлата е твърде рано. Вижте както стана с Германия - това е един от двата най-добри отбори в света. Вижте Испания - те бяха на ръба до последните минути", каза Мартинес на пресконференцията преди утрешния двубой.
Белгия и Англия вече си осигуриха класирането за осминафиналите. Двата тима имат по две победи в първите си два мача, а утре ще играят в сблъсък за първото място в групата. Мартинес заяви, че Белгия ще играе за победа и не си прави сметка срещу кой съперник ще играе в следващата фаза. "Единственото, което искам е да победим. А също така този отбор, в който ще има много нови футболисти, да покажат качествата си", добави селекционерът на Белгия.







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Горивата поскъпват още: Таксиметрови шофьори и туристите усещат удара
4 грешки при приготвянето на смути
Без летище и валута, но богата: държавата с повече инвеститори, отколкото жители
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:11 | 28 юни 2018 г.
10:28 | 28 юни 2018 г.
Напиши коментар