Кристиано Роналдо обяви, че равенството е справедливо, след като донесе драматичното 3:3 на Португалия срещу Испания.
Суперзвездата вкара на четвърти световни финали, като при предишните си 3 участия имаше общо 3 попадения. Освен това той се нареди до Пеле, Уве Зелер и Мирослав Клозе, които преди него го постигнаха.
"Искахме да спечелим и се раздадохме напълно за нашата страна. Мисля обаче, че равенството е справедливо предвид създадените възможности. Вярно е обаче, че Испания контролираше топката" заяви лидерът на Португалия, осигурил точката със страхотен свободен удар в края.
"Момчетата не спряха да се борят до последно, въпреки че изостанахме. В крайна сметка срещнахме един от фаворитите на турнира. Не мисля, че сме фаворит, но сме сред кандидатите за силно представяне, а и все пак сме европейски шампиони. Сега мислим вече за следващия мач и искаме да покажем добро ниво срещу Мароко" добави той.
"Естествено, че съм доволен, че вкарах на четвърти Мондиал. Това е още едно постижение за мен, но по-важен е добрият резултат, който постигнахме. Сега трябва да спечелим следващите си два мача и това ще ни класира напред" каза още Роналдо.







Три китайски зодии привличат изобилие между 27 октомври и 2 ноември
Съставката за супа, която може да направи чудеса за сърцето
Рецепта за миш-маш по гръцки
Проверяват школата на министъра на културата заради скандала с д-р Хасърджиев
4 витамина, важни за чревното здраве
7 билки и подправки, които помагат при високо кръвно
Държавите със задължителна военна служба в НАТО вече са четири
Заради санкциите: В Сърбия почти няма горив, цената му скочи
Колко издържа CVT кутията на Toyota RAV4?
Тази стегната на вид Honda e на... 1.55 милиона километра
Защо воланът на някои коли е изрязан отдолу
Lamborghini пуска 10 години гаранция... с лимит 70 000 км
Радомир Стоянов загуби на четвъртфиналите в Нови Сад
Индия изпревари Япония за отборната титла при жените на Световното първенство до 23 години
Национален турнир „Купа Шумен“: малки и големи демонстрираха дух и умения
Фабио Уордли шокира Джоузеф Паркър и си осигури шанс срещу Олександър Усик (Видео)
Болест на котешкото одраскване
XII национален конгрес по интервенционална кардиология – научни достижения, иновации и обмен на опит с терапевтична работа на живо
ИСУЛ обявява безплатни прегледи за рак на простатата през ноември
Пирогов провежда още един курс по първа долекарска помощ при инциденти с възрастни
Коментари
Напиши коментар09:34 | 16 юни 2018 г.
08:42 | 16 юни 2018 г.
02:23 | 16 юни 2018 г.
Напиши коментар