С наближаването на новия трансферен прозорец, редица споразумения с футболисти на Барселона, приключват. От клуба обявиха, че Маркос Алонсо напуска след приключване на договора му. Любопитното е, че те също потвърдиха, че Жоао Феликс и Жоао Кансело „няма да останат в клуба“, тъй като периодите им под наем вече са приключили.
И Феликс, и Кансело предизвикаха голямо вълнение, но не се представиха добре като цяло през миналия сезон, тъй като Барса приключи кампанията без трофей. Сега те ще се завърнат съответно в Атлетико Мадрид и Ман Сити, след като участието им на Евро 2024 приключи.
На този етап е трудно да се каже дали някой от тях няма да се завърне за следващия сезон. Последните информции твърдят, че и двамата играчи са под наблюдение, особено в случая с Феликс, който е желан от Ханси Флик.








Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар