Потенциалните съперници на ЦСКА в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите Сейнт Патрикс (Република Ирландия) и Мура (Словения) завършиха наравно в първия мач помежду си. Двубоят на "Ричмънд Парк" в ирландската столица Дъблин завърши наравно 1:1, предава БТА.

Мура, който точно преди 10 години елиминира ЦСКА в евротурнирите, поведе в резултата в 27-та минута с попадение на Мирлинд Даку. Сейнт Патрикс пък върна гола през второто полувреме, след като в 60-ата минута точен бе Кристофър Форестър.

ЦСКА направи равенство 0:0 с Македония Гьорче Петров и остава голям фаворит за реванша, насрочен за следващия четвъртък.

Състав на Сейнт Патрикс: Джоузеф Ананг, Хари Брокбанк, Том Грайвъсти, Джо Редмънд, Антъни Бреслин, Бари Котър, Тайс Тимерманс, Адам О'Райли, Кристофър Форестър, Джон Дойл и Марк Дойл.

Състав на Мура: Матко Обрадович, Амар Беганович, Кай Чипот, Дарик Морис, Клемен Пучко, Жига Кус, Матич Марушко, Ник Лорбек, Лука Бобичанец, Мирлинд Даку и Никола Петкович.

Снимка: witter.com/nsmura_ms