Българското участие на Зимните олимпийски игри в Пекин продължава с биатлон и фигурно пързаляне в 11-ия ден от надпреварата в китайската столица. Днес предстои мъжката щафета в биатлона и кратката програма във фигурното пързаляне при жените.
Щафетата на 4х7.5 км, в която на пистата в зимния център в Джандзякоу ще стартира квартетът ни в състав Владимир Илиев, Антон Синапов, Димитър Герджиков и Благой Тодев, започва в 08:30 часа българско време.
Александра Фейгин пък ще направи своя дебют на Олимпийски игри около 13:50 часа, когато ще излезе на леда за кратката програма в женското фигурно пързаляне. Кратката програма стартира в 12:00 часа българско време.
Тя е първата българка от 24 години насам, участвала на Олимпийски игри във фигурното пързаляне. За последно преди 19-годишната Фейгин, София Пенкова представи страната ни в тази дисциплина на Олимпийските игри в Нагано през 1998.







Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Радев смени всички областни управители
Медии в САЩ: Иран запазва по-голямата част от ракетния си арсенал
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар07:33 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар