Френските национали Антоан Гризман и Юго Лорис бяха доволни, че Карим Бензема ще пропусне Световното първенство през 2022 г. в Катар, съобщи журналистът от Give Me Sport Ромен Молина.
Той направи такива заключения след реакцията на Гризман и Лорис на завръщането на Бензема във френския национален отбор преди Евро 2020 - по време на отборния обяд нападателят беше поздравен от всички играчи с изключение на Антоан. Лорис на свой ред аплодира без емоции.
Молина смята, че тази реакция се дължи на факта, че и двамата играчи не искат да загубят лидерските роли в националния отбор с идването на Бензема.
След завръщането на нападателя на Реал Мадрид Франция спечели Лигата на нациите през 2021 г. На Световното първенство през 2022 г. "петлите" стигнаха до финал, губейки от Аржентина с дузпи.
Вчера Бензема обяви, че се оттегля от френския национален отбор.







Арестуваха българин за шпионаж, снимал с дрон военни обекти в Солун
Котка провали финала на "Ромео и Жулиета" и разсмя публиката в Измир (ВИДЕО)
Мъж изгоря в колата си, запалила се в движение на пътя Батак - Доспат
Буйстващ украинец зашлеви полицай на Неделния пазар в Димитровград
Джунейд се разкая пред съда за отнетия живот на семейство Пушкови
В кадър: ДПС се събра, подава ли оставка Пеевски?
Ударът на МВР по "Калашниците"
Създателите на Alpina показаха втория си модел
Надеждността не е само японска - тези автомобили ще изминат над 500 000 км
Германското трио капитулира и изтегля хибридите си от Китай
Защо синтетичните горива няма да спасят ДВГ
Терънс Крауфорд се подигра на Топурия след загубата от Гейджи
Джъстин Гейджи прибра 825 хиляди долара бонуси след триумфа над Топурия
UFC Freedom 250 Топурия-Гейджи: Резултати
Генадий Головкин бе приет в "Залата на славата"
Какво е важно при първото къпане на бебето вкъщи?
Колхицин – старо лекарство, ново сърдечно-съдово показание
Хранителен режим при менопауза
Защо коремът се подува повече преди цикъл?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар