Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че тимът му се е подготвил за гостуването на Олимпик Лион като за всеки друг мач. Парижани ще играят в Лион довечера в среща от четвъртия кръг на френското футболно първенство.
"Подготвихме се по същия начин като за всеки един двубоя - със сериозно отношение и професионализъм", увери Енрике.
"Олимпик Лион е голям, исторически клуб. Те са сред най-добрите в тази лига и имат много добри футболисти, както и треньор, който познавам добре - Лоран Блан. Очаква ни труден мач на един фантастичен стадион с брилянтна атмосфера. Всички искаме да играем в такива условия. Със сигурност ще бъде труден двубоя. Подготвени сме добре и ще опитаме да спечелим трите точки", коментира още испанския специалист.
Луис Енрике потвърди, че Брадли Баркола ще бъде в състава срещу бившия си отбор. "Ние наистина го харесваме, а той ще бъде ценен за подсилването на състава в бъдеще. Мисля, че е страхотно попълнение", заяви старши треньорът на Пари Сен Жермен.
"Мачът срещу Пари Сен Жермен може да ни помогне на този етап от сезона. Дано изтрием спомена за лошите неща от мача с Монпелие. Всичко е възможно. Пари Сен Жермен има добър отбор с класни индивидуалности", каза от своя страна Лоран Блан./БТА
Снимка: БГНЕС







Започна операцията по извеждане на танкера Kairos край Ахтопол
Костадинов: Няма вариант да подкрепим ново правителство в този парламент
Рецепта от тефтера на баба: Банички на тиган
Плутониевият пъзел на Америка: От реликви от Студената война до амбиции за изкуствен интелект
Коледни декорации „Направи си сам“ – магията на сезона у дома
Калас и Кос призоваха Босна и Херцеговина да се придържа към курса към ЕС
Люлинският кмет предлага намаляване с 25% на таксата за битови отпадъци за жителите на квартала
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Поредното изискване на ЕС вдига цената на новите автомобили
Как да шофирате безопасно по заледен склон
Българската федерация по карате киокушин отличи най-добрите си състезатели за 2025
Дерек Чисора разочарован от нокаута на Кубрат Пулев
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Ули Вегнер: Кубрат беше в идеална форма
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар15:18 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар