Унгария нокаутира Шотландия с 1:0 с гол в 100-ата минута в мач от група "А" на Евро 2024. Единственото попадение заби Кевин Чобот в 100-ата минута.
Така Германия e на върха в класирането в група "А" със 7 точки и на осминафинала очаква втория отбор от група "С". Швейцария остава на 2-ата позиция с 5 точки, докато Унгария е с три пункта, а Шотландия е аут от турнира с едва 1 точка.







Бъдещето между науката и фантастиката – в новия специален проект "Talk 25: Фантастика и реалност" по Bloomberg TV Bulgaria
"Ботев" (Пд) ще съди Зингаревич след жестокото наказание от ФИФА
Песков отговори на Тръмп за "Буревестник": Русия укрепва сигурността си на фона на европейска милитаристична истерия
КФН: Bloomberg TV Bulgaria е националната бизнес телевизия
Защо производителите не искат да решат основен проблем на безопасността?
Задължителен технически преглед и за батериите на електромобилите
Съвсем прост трик за безпроблемно размразяване на стъклата
Mazda спечели важна битка за меките хибриди
Чаел Сонен критикува Том Аспинал: „Понякога трябва да се биеш и с едно око“
Спортно училище в София отличи всички медалисти от международни първенства
Умар Нурмагомедов казва, че Хабиб го е предупредил за „голяма грешка“, допусната в битката в UFC 321
Преслав Николов с бронз на европейската купа в Кранска гора
ЕМА реагира на нарастващата дезинформация за GLP-1 медикаментите
Есенни супи, които децата наистина харесват
По какво се различават фасетите от коронките?
Защо не трябва да изстискваме пъпките?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар