Изиграх най-добрата земя в кариерата си. Това разкри гимнастикът ни Кевин Пенев след завръщането в България от Олимпиадата в Париж. Българинът остана на 42-ро място в квалификациите при дебюта си на Олимпийски игри, след като събра сбор от 77.361 точки.
„Чувствам се много добре. Бях близо до финал. Изиграх най-добрата земя в цялата си кариера. Конкуренцията беше много силна и аз дадох всичко от себе си. Щастлив съм, че президентът на България дойде да ме види. Атмосферата в залата беше страхотна, имаше много хора. Земята и халките ще запомня за цял живот“, започна Пенев и продължи:
„Не знам, трудно е да кажа дали можех да стигна финал заради силната конкуренция. Ако имах още три десетки, щях да съм първа резерва, но наистина беше много трудно. Много успех пожелавам на Валентина, дано успее да спечели медал, много съм щастлив за нея“.
А относно възможността да бъде на следващата Олимпиада с брат си Еди, който бе контузен и не участва в Париж, Кевин заяви: „Аз мисля ден по ден – не знам какво ми предстои и дали ще стигнем до Лос Анджелис. Има шанс да отидем там с брат ми Еди. Сега искам да си взема малко почивка със семейството ми. Благодарен съм на цялото ми семейство, че са до мен“, завърши той./БГНЕС







Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар18:44 | 30 юли 2024 г.
18:24 | 30 юли 2024 г.
Напиши коментар