Роденият в София френски бадминтонист Тома Жуниор Попов отпадна на осминафиналите на единично мъже на олимпийския турнир на Игрите в Париж.
Попов загуби от поставения под номер 7 в схемата Цзя Цзъ Ли (Малайзия) с 13:21, 22:24 за 47 минути.
Тома Жуниор Попов е роден в София. Баща му Тома Томов също е бил състезател по бадминтон, бивш национал на България и Франция. Брат му Христо Попов също играе бадминтон, а двамата се състезават заедно на двойки мъже.
На Игрите в Париж братята Попови участваха в груповата фаза. те записаха един успех и две поражения, заемайки трето място в група "Б". Така те не успяха да продължат във фазата на елиминиациите./БТА
Снимка: БГНЕС







Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
КЗК предложи 19 мерки за подобряване на конкуренцията при храните
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар14:25 | 2 авг 2024 г.
Напиши коментар