Полузащитникът на Байерн Мюнхен Леон Горецка изрази благодарността си към старши треньора Венсан Компани, че разчита на него и кара да се чувства високо ценен. 30-годишният футболист потвърди, че е щастлив в клуба и би се радвал да удължи настоящия си договор.
"Много съм щастлив в Байерн. С пристигането на новия треньор ситуацията беше трудна за мен, но някъде в средата на първата част от сезона, отново бях необходим. Ако трябва да съм честен, винаги съм се чувствал високо ценен от Компани, а това остава така и до момента. За мен треньорът е най-важният човек в клуба. Мисля, че успях да помогна на отбора през миналия сезон и съм уверен, че ще направя същото и през следващия", коментира Горецка, цитиран от Goal.com.
Бившият футболист на Шалке 04 потвърди желанието си да остане на "Алианц Арена" и следващия сезон: "Концентриран съм върху представянето ни на Световното клубно първенство, но както вече казах, аз съм щастлив в Байерн. Когато настоящият ти клуб ти предложи нов договор, това е знак на признателност. Така че, разбира се, всеки би изслушал такова предложение. Все още нищо не се е случило, но аз съм ОК с това", добави Леон Горецка.
Байерн Мюнхен ще се изправя срещу бразилския Фламенго на осминафиналите на Световното клубно първенство в САЩ на 29 юни.







НСТС заседава извънредно заради параметрите в Бюджет 2026
Зеленски предлага създаването на Национален пантеон за героите на Украйна
Масови арести на гей парада в Истанбул
Турчин ще свири на "Левски" в първия кръг за Шампионската лига
Как да прочетете „здравния картон" на употребяван електромобил?
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
От щаба на Олександър Усик обясниха защо се отказа от световните си титли
Роли Ромеро и Теофимо Лопес се разбраха за шампионски сблъсък
Рикардо Лукеи: Идвам с ясна цел – да стана шампион на SENSHI Grand Prix
Боят между Канело и Кристиан Мбили беше отложен
7 здравословни детски закуски
Нов метод помага в разчитането на сигналите между клетките в тъканите
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Коментари
Напиши коментар18:02 | 25 юни 2025 г.
16:33 | 25 юни 2025 г.
Напиши коментар