Фен групата "Шверцери" (Контрабандисти), македонски албанци от Скопие, заяви, че е пуснала безпилотния хеликоптер със знамето на Албания над стадион "Партизан" в Белград по време на снощния футболен мач между отборите на Сърбия и Албания, съобщава македонският "Утрински весник", цитиран от БТА.
Вестникът цитира албански медии от региона, че фен групата написала в профила си във Фейсбук: "Поздрав от Скопие, дела, а не думи".
Футболният мач между отборите на Сърбия и Албания в квалификациите за европейско първенство бе прекратен снощи в 42-та минута след инцидента с албанското знаме.
Албанските медии опровергават и че братът на албанския премиер е бил арестуван по подозрение, че е организирал и ръководил инцидента.
В същото време албанският премиер Еди Рама реагира на снощния инцидент на футболния мач, заявявайки в Туитър, че "съседите оставиха лошо впечатление за организацията".








Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Кратка разходка след хранене - малък навик с големи ползи
Шофьори срещу еколози заради ограничаване на скоростта по магистралите
Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар05:44 | 19 ное 2014 г.
23:20 | 16 ное 2014 г.
Напиши коментар