Мексико победи с 3:1 Чили в приятелски мач при дебюта на аржентинския специалист Херардо Мартино начело на националния отбор.

56-годишният Мартино в началото на януари замени на поста Хуан Карлос Осорио, който напусна след Мондиал 2018 в Русия, където латиноамериканците отпаднаха на осминафиналите след поражение от Бразилия.

Раул Хименес откри резултата за мексиканците в 52-та минута от дузпа, а между 64-ата и 65-ата минута точни бяха Хектор Морено и Ървинг Лозано. Четири минути по-късно чилийците направиха загубата си почетна след гол на Николас Кастийо.

Уругвай победи Узбекистан с 3:0. Две попадения реализира Кристиан Стуани, а един гол вкара Гастон Перейро.
С гол на Кристиан Куева в 4-ата минута Перу победи Парагвай с 1:0.

Гватемала се наложи над Коста Рика с 1:0. Единственото попадение реализира Стефано Чинчота в 31-ата минута.