Лига 1 ще намали броя на клубовете от 20 на 18 от сезон 2023-24, съобщи представителя на тимовете от висшия футболен ешелон на Франция Жан-Пиер Кайо.
На Общото събрание на Професионалните футболни клубове (ЛФП) 97.28% дадоха „зелена светлина“ на гласуването за промяната.
В добавка, ЛФП реши, че от края на 2022-23, изпадащите от Лига 1 ще бъдат четири, а само два ще печелят промоция от Лига 2.








Революция в лечението: AI променя грижата за психичното здраве
БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
55 души са се удавили от началото на горещата вълна във Франция
Мицкоски пак се жалва от нас: Зад провокациите стои организирана българска кампания
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментар16:26 | 24 апр 2024 г.
06:50 | 4 юни 2021 г.
18:05 | 3 юни 2021 г.
Напиши коментар