Галерия

Голямата звезда на световния футбол Лео Меси се вбеси на треньора на ПСЖ Маурисио Почетино.

Причината за това е, че спецът извади от игра шесткратния носител на Златната топка по време на дербито с Олимпик Лион, спечелено от парижани с драматичното 2:1. Това се случи в 76-ата минута, при резултат 1:1, а на мястото на Меси в игра се появи Ашраф Хакими.

При смяната Меси отказа да поздрави Почетино, докато напускаше терена, което изненада треньора. Недоволството на звездата продължи и на пейката, където част от съотборниците му се опитваха да го успокоят.

Иначе Меси не успя да открие головата си сметка за ПСЖ. През първото полувреме той уцели греда, а после Лион поведе чрез Лукас Пакета (54‘). Богаташите стигнаха до обрат чрез Неймар, който изравни резултата в 66-ата минута от дузпа и Мауро Икарди (90‘).