Верона надви Сасуоло с 4:2 като гост в мач от 22-ия кръг на италианската Серия А.

Гол на Корай Гюнтер от гостите бе отменен след намеса на Системата за видеоповторение (ВАР), но нямаше нередности в 37-та и 44-та минути, когато точни за Верона бяха Джанлука Капрари и Антонин Барак.

Джанлука Скамака намали в началото на второто полувреме, преди Барак да вкара втория си гол в мача, този път от дузпа. Резервата Грегоар Дефрел отново намали пасива на домакините, но Барак оформи хеттрика си в добавеното време, с което сложи и точка на спора.

В класирането Верона изпревари съперника си е десети с точно 30 точки, на две пред 12-ия Сасуоло. В следващия кръг Верона приема Болоня, докато Сасуоло първо приема Каляри за Купата, а след това гостува на Торино за първенство.