Френските медии обърнаха сериозно внимание на представянето на две от звездите на ПСЖ Килиан Мбапе и Лионел Меси в осминафинала в Шампионската лига срещу Реал Мадрид.
Парижани спечелиха с 1:0, като победното попадение дойде в допълнителното време и беше дело на французина, докато аржентинската суперзвезда пропусна дузпа през втората част.
L'Équipe оцени представянето на Мбапе в срещата с „8”. „Той е специален играч. Можеше да бъде по-ефективен, но от него започна всичко.Страхотното му ускорение постави Карвахал в шах.
Действието за дузпата обобщава всичко. Той никога не се отказва.Голът е обобщение на техническите му качества и хладнокръвието му”, пише изданието.
Контрастът с Меси обаче е пълен. Бълхата получи оценка „3”. „Има нещо тъжно да го гледаме такъв. През първата част, когато се опитваше да организира играта в халфовата линия, беше активен, но му липсваше прецизност (освен при подаването към Мбапе в 17-ата минута).
През второто полувреме беше по-добър. Организира добре някои атаки. Оценката му обаче е ниска заради някои пропуски, както и изпуснатата дузпа. Този Меси е смущаващ”, коментират от авторитетното издание.







5 зодии започват нов етап от живота си след затъмнението на 12 август 2026 г.
Късна емисия
Ракетите Patriot разделиха ЕС: Държавите край Русия не искат да ги предават на Киев
Несигурният Путин се надява, че обиколката му в Русия ще спаси намаляващата му популярност
Д-р Веселин Герев: Средата, в която растат децата, става все по-агресивна
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар15:58 | 16 фев 2022 г.
15:49 | 16 фев 2022 г.
15:39 | 16 фев 2022 г.
15:39 | 16 фев 2022 г.
15:38 | 16 фев 2022 г.
15:35 | 16 фев 2022 г.
15:31 | 16 фев 2022 г.
15:28 | 16 фев 2022 г.
15:08 | 16 фев 2022 г.
15:03 | 16 фев 2022 г.
Напиши коментар