Гарет Бейл подписа договор с ФК Лос Анджелис за една година, а вестник "Лос Анджелис Таймс" разкри, че уелсецът дори няма да е най-добре платеният футболист на клуба.
Бейл ще получава 1,5 милиона евро годишна заплата, което е невероятно отстъпление, тъй като досега той бе най-скъпоплатеният футболист на Реал Мадрид, като получаваше 20 милиона евро на година.
Целта на Гарет Бейл е да играе редовно в новия си отбор и да бъде в оптимална форма за Световното първенство в Катар, което започва на 21 ноември.
В договора на нападателя с ФК Лос Анджелис все пак има клауза, че той може да бъде продължен за още една година при желание от двете страни.
Снимка: БГНЕС








Две жени загинаха при катастрофа край пътя Карнобат - Айтос
Строителството на Националната детска болница с още по-голямо забавяне
Как дамското облекло на Dika отразява стила на съвременната жена?
Магнитните бури оказват пряко влияние върху времето на Земята
Бруклин Бекъм яко се изгаври с Дейвид и Виктория (ВИДЕО)
Терзийски, ПП: Политическият чадър в "Баба Алино" е на ГЕРБ
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Коментари
Напиши коментар17:00 | 23 апр 2024 г.
09:24 | 27 юни 2022 г.
08:00 | 27 юни 2022 г.
Напиши коментар