Звездата на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе ще поиска да напусне клуба през януари. Според медиите в Испания отношенията между френския клуб и нападателя са напълно разбити.
Голмайсторът е останал много разочарован от това, че обещанията, които ръководството му даде, за да подпише нов договор през май, не са били изпълнени. Всъщност още през юли Мбапе е поискал да си тръгне.
Според „Марка“ желанието на играча е да премине в Реал Мадрид. Той бе близо до трансфер на „Сантиаго Бернабеу“ преди няколко месеца, но се отказа, за да преподпише с парижани, като последното е станало и след сериозен политически натиск.
В информацията се твърди още, че ръководството на ПСЖ е готово да не пречи на стрелеца да премине в друг клуб, но с едно много важно условие – този отбор в никакъв случай не може да бъде Реал Мадрид. За сметка на това от френския гранд са казали на Мбапе, че в момента единственият възможен вариант за трансфер е Ливърпул.







Ще има ли дисциплинарни наказания срещу Сарафов и Русинова?
Тръмп със среднощна тирада: Публикува 50 пъти за три часа
Кои държави се класираха след първия полуфинал на Евровизия? СНИМКИ
Макрон разкърши снага в Кения ВИДЕО
Войната, нафтата, бензин... как се формира крайната цена на храните в магазина?
Край на ерата Saab: последните произведени автомобили се продават
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Забит Магомедшарипов обвини UFC за ранното си отказване
Пет българки стартират на европейското първенство за кадетки в Самоков
Ерика Карабелева стана европейска вицешампионка по таекуондо
UFC Fight Night 276: Арнолд Алън и Мелкизаел Коста оглавяват бойната карта в Лас Вегас
Имунотромбоза – как имунната защита води до запушване на микросъдовете?
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Коментари
Напиши коментар20:04 | 24 апр 2024 г.
06:23 | 12 окт 2022 г.
Напиши коментар