Единсон Кавани вкара първите си два гола за Валенсия в Ла Лига, но това не бе достатъчно за успех на "прилепите" в домакинството им срещу последния Елче, завършило 2:2.

В 26-ата минута вратарят на домакините Гиорги Мамардашвили извърши нарушение, което доведе до дузпа за Елче. Зад топката застана Пере Мия, който изчака грузинецът да се хвърли в обратния ъгъл преди да прати топката във вратата му за 0:1.

В 39-ата минута бе свирена дузпа и за Валенсия. С изпълнението се зае Кавани, който не остави никакъв шанс на Едгар Бадия. В края на дългото добавено време от седем миинути Матадора засече с глава центриране, за да даде преднина на домакините.

През втората част гостите успяха да стигнат до точката. В 65-ата минута Пере Мия бе точен с глава. Валенсия е на седма позиция в класирането с 14 точки, докато Елче е последен със само три спечелени точки от началото на сезона.