Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разсъждава върху неспособността на своя отбор да контролира мачовете през този сезон, тъй като късен гол донесе изненадваща победа на Лийдс с 2:1 на стадион „Анфийлд“, въпреки че червените доминираха в мача.
Ливърпул допусна ранен гол, но изравни чрез Мохамед Салах. Мърсисайдци имаха почти 70% притежание и отправиха 10 удара във вратата, но въпреки това си останаха с празни ръце, тъй като серия от 29 мача без загуба у дома беше прекратена.
„Това е неуспех, абсолютно. Мислех, че имахме наистина добър старт, след което допуснахме странен гол. Вкарахме изравнителен гол, но по някаква причина това не ни върна сигурността. Трудно ни беше да контролираме играта и загубихме твърде много топки.
Момчетата опитаха, имахме чисти положения, но в крайна сметка допуснахме и втори гол. Харви Елиът беше изключителен за нас този сезон. Той имаше добър старт, но не можа да продължи. Тиаго беше болен, отпред едни и същи футболисти играят през цялото време", каза Клоп пред „Sky Sports“.
Ливърпул има мачове от първенството срещу Тотнъм и Саутхемптън преди Световното първенство следващия месец.
„Имахме проблеми от първия ден на сезона, що се отнася до контузиите. Това е нашата ситуация и означава, че трябва да си помогнем сами и това е, което ще направим“, добави германецът.







Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Захарова към Зеленски: Издай указ за спиране на атаките и ползвай гадател
Предстоят най-скъпите летни екскурзии
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Русия иска империята си обратно, естонските майки планират да я спрат
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар03:20 | 24 апр 2024 г.
14:51 | 1 ное 2022 г.
03:41 | 1 ное 2022 г.
18:19 | 31 окт 2022 г.
18:18 | 31 окт 2022 г.
16:40 | 31 окт 2022 г.
16:39 | 31 окт 2022 г.
15:57 | 31 окт 2022 г.
15:40 | 31 окт 2022 г.
11:40 | 31 окт 2022 г.
Напиши коментар