Младежкият национален отбор на България по футбол отстъпи с 0:2 пред Финландия във втория си мач от международния приятелски турнир Анталия Къп. И двете попадения паднаха през второто полувреме на срещата.

Селекционерът на "лъвчетата" Александър Димитров направи четири промени в сравнение със състава, който излезе срещу Словакия в първия сблъсък от надпреварата преди три дни. На вратата, вместо Дамян Христов, застана Пламен Андреев, а в игра се появиха още Мартин Георгиев, Емануел Мирчев и Кристиян Стоянов.

През първото полувреме нито един от двата отбора не стигна до попадение и така нулевото равенство се запази до почивката. Десетина минути след подновяването на играта обаче финландците успяха да открият резултата, след като Садику се оказа най-съобразителен в наказателното поле на българския тим. В 73-ата минута пък Лимата бе изведен сам срещу Пламен Андреев и го преодоля за крайното 2:0.