Полицията в Лийдс обяви, че фенът на отбора, който нахлу на терена на „Еланд Роуд“, за да спори с мениджъра на Нюкасъл Еди Хау и го бутна, е обвинен в нападение и ще се яви в съда на 21 юли.
Запалянкото изтича към резервната скамейка на гостите и хвана Хау по рамото, преди да разменят няколко думи и да бъде задържан от охраната. От Лийдс Юнайтед вече потвърдиха, че той е получил доживотна забрана за всички мачове на отбора.
Newcastle manager Eddie Howe assaulted by a Leeds fan during their match yesterday. Do you get the feeling the big bloke with the beard feels he should have reacted quicker ? pic.twitter.com/M1QEUvzu6O
— SteveWilson?#BLM #Resist #ReparationsNow ? (@stevewil94) May 14, 2023







Времето днес, 14 август: Слънчев и горещ ден, температурите достигат 34°
Бащата на Михаела: Посегнеш ли й - ще ти откъсна ръцете и ще ти изтръгна езика! Бог прощава - аз не!
Александра Начева донесе втори бронз от европейското по атлетика
Ограничения по магистрала „Тракия“ заради ремонт
В София пускат в експлоатация нов метроучастък
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Махачев хвърли ръкавицата на Макгрегър: Разбира се, че ще се боксирам
Едсън Барбоза не мисли за пенсиониране: Фокусът ми е само върху битката
Иън Мачадо Гари: Имам 10 години за доминация в UFC
Почина Причард Колон – трагедията, която разтърси бокса
Ласа треска – ендемичната хеморагична треска на Западна Африка и разликите ѝ с Ебола
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Коментари
Напиши коментар13:17 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар