Кирил Десподов влезе като резерва и вкара гол при страхотния обрат на ПАОК, който спечели с 3:2 като гост на Абърдийн в Лигата на конференциите.

Това бе второто му попадение за гръцкия тим, след като преди това реализира и срещу ХИК Хелзинки.

При 0:2 Десподов отбеляза при контраатака, което вдъхнови неговия тим. Виейриня изравни в 84-ата минута, а в 96-ата Стефан Шваб донесе успеха на гостите от дузпа.

Факт е, че ПАОК имаше предимство и успя да покаже страхотен характер, след като допусна сериозно изоставане и получи попадения в 50-ата и 58-ата минути.

Така тимът спечели и третия си мач в групата, като има 9 точки и изглежда сигурен за класирането си напред. Абърдийн е с точка, докато Айнтрахт е с 6 след 6:0 над ХИК, като финландците също имат само точка.