Английският футболен национал Джуд Белингам заяви в социалните мрежи, че все още мисли за финала на Евро 2024 и изпитва тъга и разочарование.
Белингам използва профила си в Инстаграм, за да коментира завършека на Европейското първенство в Германия. Англия отстъпи пред Испания с 1:2 в мача за трофея в Берлин.
"Фактът е, че излязохме срещу страхотен противник и не успяхме да се справим. Боли, че бяхме толкова близо до това да напишем история и не успяхме да зарадваме английските фенове, които ни подкрепяха по време на възходи и спадове по време на турнира дали от родината или по стадионите в Германия", написа 21-годишният англичанин.
"Затова можем само да вдигнем глави и да се извиним. Да бъдеш в такава затворена атмосфера за дълго означава, че понякога е по-лесно да се поддадеш на негативите, но някои от нещата, които видях, винаги ще ми напомнят за любовта, която имате към отбора. Тези сцени ще бъдат вечно в мен и няма как да съм по-благодарен за това. Разберете, че тази група от играчи и всеки един член на тима даде абсолютно всичко от себе си, за да сбъднем мечтата. Въпреки че е разочароващо да пишем това след турнири, наистина вярвам в отбора. Използвайки тези сърцераздирателни моменти, имаме потенциал най-накрая да спечелим титлата и да я донесем в Англия на някакъв етап. До тогава продължавайте да ни подкрепяте, както го правите толкова дълго време", продължи Джуд Белингам.
Той засегна и темата с напускането на мениджъра на националния отбор на Англия Гарет Саугейт.
"В края, бих искал да благодаря на Гарет и екипа му за чудесните спомени по време на неговия престой. От гледна точка на фен, който стана член на състава, изпитахме изключителни емоции, които върнаха надеждата и радостта обратно в нашата страна. Беше привилегия да бъда воден от някой толкова отдаден и страстен какъвто е Гарет - един от най-добрите треньори в историята на националния отбор, но и невероятно човешко същество. Благодаря на всички и успех занапред, тренер", коментира още Белингам.







Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Рецепта от тефтера на баба: Салата от зеле и моркови
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Ашли Греъм с признания за синовете си
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар18:10 | 16 юли 2024 г.
17:57 | 16 юли 2024 г.
17:50 | 16 юли 2024 г.
Напиши коментар