Серхио Рамос и ръководството на мексиканския Монтерей обсъждат подновяване на договора на бившия испански национал. Новината съобщи ESPN.
39-годишният Рамос пристигна в Мексико през февруари и е отбелязал два гола в 15-те си мача до момента. Той има контракт с Монтерей, който е до края на годината.
Попитан дали има възможност да удължи престоя си в отбора, бившият капитан на Реал Мадрид отговори: „Вярно е, че договорът ми изтича през декември, но се надявам да остана тук, защото съм много щастлив и се чувствам добре. Да, разбира се, че го обсъждаме, нормално е. Не искам да навлизам в детайли, защото това ни разсейва от най-важното в момента, а това е къде се намира самият отбор. Имаме тежък съперник в лицето на Клуб Америка“, визирайки предстоящите срещи от четвъртфиналните плейофи в първенството между двата клуба на 26 и 29 ноември.
Монтерей завърши на пето място в шампионата Апертура, като първите шест от него продължават директно в елиминациите за титлата, като към тях се присъединява и победителят от „плей-ин“ турнира на отборите, завършили между седмо и десето място през сезона.







Земетресение с магнитуд 5,5 по Рихтер удари японски остров Хоншу
Доц. Петър Чобанов, топ банкери и финансови директори се включват в конференцията "Еврозоната: Уравнения и решения" 2025
Шофьорите се страхуват повече от тестовете за наркотици, отколкото от алкохола
Какво трябва да знаем за срещата на Г-20, освен бойкота на Тръмп?
На последна инстанция: Делото за плагиатство срещу Петър Илиев да се гледа отново
Ръка за ръка с алкохола: Как да се преборим със зависимостта?
Новият бутик-хаус на първа линия море на КУБ получи Акт 15 и е готов за въвеждане в експлоатация
Карлос Гон: С мен бе свършено, ако не бях избягал от Япония
Hyundai показа брутален офроудър
Това BMW M3 E36 е доказателство, че носталгията продава
Всеки пети автомобил в Германия не минава техническия преглед
Иън Мачадо Гари: Единственият мач, който бих приел, ако не получа Ислам, е за временната титла срещу Шавкат
Как светът на спортните медии претърпява огромна промяна
Защо Крис Сайборг не съжалява, че мачовете с Кайла Харисън и Ронда Роузи не се случиха
Арман Царукян се оказа по-тежък от Дан Хукър преди сблъсъка им на UFC Fight Night 265 в Катар
Уртикария при деца – какво показва обривът и кога да се тревожим?
88% от младите хора поставят емоционалното здраве на първо място, показва европейско проучване
Как да се грижим за нокътните кутикули?
Как сънят и шумът в ушите си влияят взаимно?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар