Продължават трудностите на Килиан Мбапе в Реал Мадрид, а спортната емисия "Ел Чирингито" лансира версията, че бразилецът Винисиус Жуниор има интерес французинът да бъде "лошото момче" в съблакялната на тима.

"Мбапе смята, че някой в съблекалнята има интерес да се разпространява информация за неговите излизания вечер, вечери, чаши. Има интерес да го изкара слабо заинтересован от това, което се случва в Реал Мадрид", коментира един от водещите на емисията Хосеп Педрерол.

"Обкръжението на Мбапе мисли, че Винисиус иска да превърне французина в лошия във филма. Двамата нямат много добра връзка. Мисля, че Мбапе се чувства малко сам в съблекалнята, няма лоби. Отива на тренировка, готви се, оправя си и си заминава", обясни той.

Според предаването световният шампион с Франция през 2018 е убеден, че Винисиус е в основната на уволнението на бившия треньор Шаби Алонсо през януари. Журналистът е сигурен и, че Винисиус се ползва със симпатията на сегашния треньор Алваро Арбелоа, докато Мбапе се чувства пренебрегнат от испанеца.

"Добре съм, но днес треньорът реши, че ще бъда четвърти нападател след Мастантуоно, Гонсало и Вини, трябва да го приема", коментира Килиан Мбапе след мача с Овиедо.